Basen COSTA DEL GOSZYCE

Marzysz o kąpieli w upalny dzień? Twój pies byłby zachwycony, gdyby mógł popływać? Albo dopiero będzie uczył się pływać? Masz ochotę wyjechać poza miasto i spędzić dzień na łonie przyrody? A może chcesz zorganizować urodziny? Swoje lub swojego psa? Albo wspólne spotkanie psich przyjaciół?

Zapraszamy do „SZEPTUN Wczasy Twojego Psa” na kąpiele w profesjonalnym psim basenie!

Nasza propozycja jest idealną dla tych, którzy szukają miejsca kameralnego, bezpiecznego, z kawałkiem wody na wyłączność, gdzie w atmosferze prywatności i intymności, będziecie mogli zamienić swoje wakacyjne marzenia w letnie, wodne szaleństwa. To także alternatywa dla tych, którzy spędzają wakacje w mieście lub po prostu szukają urozmaicenia w letnie dni.

Nasz basen to nie tylko zbiornik z wodą, ale pełna infrastruktura basenowa. Zatem leżaki, stoliki, parasole, hamak, altana z dużym stołem biesiadnym, duży murowany grill, oświetlenie, ogromny ogrodzony wybieg dla psów czekają na Was, a to wszystko w pięknym otoczeniu przyrody, w malowniczej małej wsi położonej wśród lasów. 

Sam basen jest w pełni wyposażony w profesjonalne oprzyrządowanie basenowe w tym przeciwprąd, pompę, skimmer, posiada podwójną filtrację. Przeciwprąd to urządzenie, które wytwarza prąd wody, dzięki czemu można płynąć w miejscu.

Wejście do basenu jest stopniowe, łagodne, zatem nawet psy ostrożne w kontakcie z wodą mogą bez stresu pomoczyć swoje łapki.

Oferujemy seanse zaczynające się co 2 godziny począwszy od 8:00 przez 7 dni w tygodniu.

 

Co trzeba zrobić, żeby wpaść na wodne harce do COSTA DEL GOSZYCE?

Zadzwoń lub napisz maila wskazując dzień i porę na Wasz wymarzony plażing.
Poczekaj na maila zwrotnego z potwierdzeniem dostępności terminu i danymi do wpłaty.
Dokonaj płatności
Spakuj ręcznik, zabawki do wody Twojego psa i ruszaj do nas!

Pamiętaj, aby być punktualnie. Na miejscu wręczymy Ci uroczyście paragon i oprowadzimy Was po Costa Del Goszyce.

Po każdym seansie sprzątamy i dezynfekujemy powierzchnie płaskie. A Ty po wodnych harcach możesz się wybrać na spacer do lasu. Z przyjemnością doradzimy, którą leśną ścieżkę wybrać. Auto możesz pozostawić na czas leśnych wędrówek na naszym parkingu.

Rezerwacje pod nr telefonu 608 545 100 lub mailowo na: basen@wczasytwojegopsa

Zapraszamy!

Basen a pandemia

Po każdym seansie wszystkie meble basenowe i przedmioty są dezynfekowane. Stąd zabieramy 30 minut z każdego seansu kąpielowego właśnie na sprzątanie i dezynfekcję. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nadal powinniśmy zachowywać wszystkie środki ostrożności. Stąd grupy, które zapraszamy na Basen, nie są liczniejsze niż 4 osoby i liczymy na to, że będą to często osoby powiązanie rodzinnie. Nasz basen jest usytuowany na skraju wsi, to dosłownie ostatnia posesja i obiekt w Goszycach, położony tuż przy ścianie lasu wśród lasów, bez kontaktu z ludźmi. Parking mieści się tuż przy drodze 408 i prowadzi bezpośrednio do obiektu. Przy grillu stosujemy naczynia jednorazowe. Można je przywieźć również ze sobą.

Regulamin Basenu „Szeptun Wczasy Twojego Psa”

 1. Basen „Szeptun Wczasy Twojego Psa” jest udostępniany po uprzedniej potwierdzonej rezerwacji telefonicznej bądź mailowej.
 2. Rezerwacja jest aktywna po dokonaniu wpłaty na konto:

MAKSYMALISTKA Aneta Myśliwiec
Wiejska 44, 47-246 Goszyce
Nr konta: 06 1140 2004 0000 3502 7514 7494.

 1. Paragon za usługę do odbioru na miejscu, w dniu realizacji seansu.
 2. W przypadku rezygnacji z usługi nie zwracamy wpłaty. Wyjątkiem jest niesprzyjająca pogoda panująca w Goszycach. Wówczas proponujemy przełożenie rezerwacji.
 3. Usługa obejmuje seans kąpielowy trwający 1 godzinę 30 minut. Zakup seansu upoważnia do wstępu maksymalnie 4 osób i 4 psów.
 4. Seanse kąpielowe odbywają się co 2 godziny (8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00).
 5. Seans POOL PARTY, w cenie 140zł za 1 godz. 30 minut, to usługa podczas której jest możliwość korzystania z grilla i altany ze stołem biesiadnym. Cena dla max 4 osób i max 4 psów.
 6. Seanse kończą się po 1godz. 30min. od godziny rozpoczęcia. Pozostałe pół godziny jest przeznaczone na uprzątnięcie obiektu przez Gospodarza. Czas 1:30 minut to czas, w którym należy opuścić obiekt, udając się na parking.
 7. Można wykupić dowolną liczbę seansów lub zarezerwować cały dzień na wyłączność. Wówczas seanse odbywają się w sposób ciągły bez przerw na sprzątanie, z jedną niepełną ostatnią godziną, z której 30 minut jest przeznaczone na sprzątanie. W przypadku kilku łączonych seansów może znajdować się jeden lub więcej seansów Pool Party, na przykład w porze lunchu czy obiadu.
 8. W przypadku usługi Pool Party uczestnicy mogą dokupić pakiet grillowy, na który składają się naczynia jednorazowego użytku (talerze, kubeczki), sztućce, brykiet, chusteczki itp. w cenie 40zł lub przywieźć swoje akcesoria i naczynia.
 9. Uczestnicy seansu są zobowiązani do zabrania ze sobą ręczników, koców i innych niezbędnych akcesoriów potrzebnych na basenie, w tym zabawek swoich psów.
 10. Opłata za seans upoważnia do korzystania z basenu kąpielowego dla psów (w przypadku Pool Party również z wybiegu, altany i grilla).
 11. Po każdym seansie odkażamy obiekt, krzesła, leżaki, stoliki.
 12. Opiekunowie psów są zobowiązani do zapewnienia swoim psom bezpiecznej kąpieli.
 13. Opiekunowie psów są zobowiązani do zamykania furtki do lasku przy basenie, co minimalizuje zabrudzenie wody przez psy.
 14. Lasek jak i wybieg mogą być wykorzystywany jako miejsce na toaletę dla psów.
 15. Nieczystości po psach należy niezwłocznie usunąć i wrzucić do specjalnego kosza.
 16. Opiekunowie psów są zobowiązani do oczyszczenia łap psów przed wejściem do basenu, po pobycie w lasku lub na wybiegu.
 17. Uczestnicy są zobowiązani do przeprowadzenia przez brodzik psy wchodzące do basenu, celem oczyszczenia łap i zminimalizowania zanieczyszczenia wody w basenie.
 18. Opiekunowie psów są zobowiązani do wyczesania psów przed kąpielą w basenie tak, aby zminimalizować ilość sierści pozostającej w wodzie po kąpieli.
 19. Uczestnicy po zakończeniu seansu są zobowiązani do uprzątnięcia wszelkich nieczystości, w tym sierści z wody za pomocą sitka basenowego.
 20. Obowiązuje segregacja śmieci.
 21. Uczestnicy oświadczają, że zostali poinformowani o zasadach bezpiecznej kąpieli i korzystania w bezpieczny sposób z obiektu.
 22. Uczestnicy zobowiązują się zgłosić wszelkie ewentualne szkody Gospodarzowi.
 23. Uczestnicy seansu są zobowiązani do pokrycia kosztów ewentualnych szkód materialnych spowodowanych przez nich, jak i przez psy.
 24. Prosimy nie przyjeżdżać na basen z psami w trakcie leczenia, z psami które posiadają widoczne rany zewnętrzne, otarcia, głębsze zadrapania i wszelkiego typu dolegliwościami skórnymi, z psami które mają szwy lub są tuż po ich zdjęciu oraz z sukami w cieczce. Dziękujemy.

Życzymy dobrej zabawy! ❤️