Cennik

Obowiązuje w 2022 roku do odwołania.
W Szeptunie każdy pies ma zapewnioną indywidualną opiekę, wychodzi na wybieg zawsze sam, dlatego jesteśmy w stanie gościć również psy nie lubiące innych psów. Realizując usługi na najwyższym poziomie i zgodnie z najnowszą wiedzą o psach i w trosce o ich emocjonalny komfort, każde Wczasy w naszym hotelu są poprzedzone WIZYTĄ ZAPOZNAWCZĄ – koszt 150 zł (czas trwania do 60 minut), podczas której uzupełniamy informacje o psie i przeprowadzamy pierwszy trening hotelowy. Często wizyta ta ma charakter konsultacji, w trakcie której regulujemy dietę psa i doradzamy w innych tematach.

Każde kolejny TRENING HOTELOWY przygotowujący do pobytu w hotelu to w Szeptunie koszt 100 zł (czas trwania do 50 minut).

Treningowa ŚWIETLICA PRÓBNA to koszt 150 zł (czas trwania od 3 do 6 godzin).

 

W Szeptunie prowadzimy skrupulatny i zindywidualizowany proces przygotowania psów do samodzielnego pobytu w hotelu. Nie przyjmujemy psów po jednej tylko wizycie zapoznawczej, ponieważ nasze doświadczenie w opiece nad psami jasno pokazuje, że jedna wizyta nie wystarcza, aby zapoznać psa z obiektem i jego funkcjonowaniem w sposób, który mógłby zminimalizować jego emocje, stres. Dbając o psie dobro, o komfort naszych Gości, przyjmujemy tylko psy, które pomyślnie ukończyły trening hotelowy. Długość takiego treningu jest zróżnicowana w zależności od poziomu gotowości i emocji psa i kończy się pomyślnie zakończonym próbnym pobytem świetlicowym. Psa gotowego do dobrego, pozytywnego dla niego pobytu zapraszamy na Wczasy. Zapewniamy w ten sposób psu dobry pobyt, a Opiekunom spokojną głowę. Nasi Klienci to Opiekunowie psów, dla których priorytetem jest emocjonalny komfort ich czworonożnych członków rodziny. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Opiekunowie psów biorą udział w przygotowaniu ich pupila na każdym z etapów. W czasie pobyt psa w hotelu, zwanego u nas w Szeptunie WCZASAMI, utrzymujemy z Opiekunami stały kontakt.

Jesteśmy pierwszym hotelem w Polsce, którzy w taki sposób zaczął przygotowywać psy do pobytu.  Pracujemy od 2021 roku wg naszej autorskiej metody, która jest oparta o najnowszą wiedzę o psach i w oparciu o nasze doświadczenie w pracy z psami od 2014 roku w „Szeptun Uczymy Rozumieć Psy”. Jako pierwsi powiedzieliśmy o tym, że jedna wizyta zapoznawcza przed pierwszym pobytem psa w hotelu jest w 95% psów niewystarczająca pod kątem redukcji stresu.

     LEŚNY PIES / podstawowy doba w hotelu– to usługa hotelowa dla psa, całodzienna opieka podzielona na pory odpoczynku w boksie oraz wyjścia na wybieg, a także spacer do lasu lub w pola trwający od 30min.

 

    AKTYWNY PIES – usługa hotelowa dla psa, całodzienna opieka podzielona na pory odpoczynku w boksie oraz wyjścia na wybieg, a także aktywne karmienie, podawanie pokarmu w rozwijających zabawkach, matach węchowych, lick-matach i innych atrakcyjnych dla psa formach, warunkowanie klikera jako przygotowanie do nowoczesnego treningu zwierząt

 

    WODNY PIES – Indywidualna kąpiel w basenie Szeptuna

 

    ZDOLNY PIES – nowoczesny trening psa, w ramach którego możemy:

 • zbudować motywację na karmę
 • zorganizować kliker trening
 • zorganizować trening przywołania
 • nauczyć psa podstawowych komend
 • zorganizować kennel trening
 • oduczyć psa skakania na ludzi, podgryzania
 • zorganizować spacery równoległe z innym psem
 • zorganizować socjalizację, w szczególności na pewne jej elementy np. zaniedbane w okresie szczenięctwa
 • inne

 

    REGULACJA DIETY – usługa hotelowa dla psa polegająca na:

 • wyborze sposobu żywienia psa
 • zmianie karmy lub/i zmianie sposobu podawania karmy
 • określenie ilości, kaloryczności pożywienia wg wiedzy pochodzącej od najlepszych psich dietetyków w Polsce na podstawie odbytych szkoleń
 • karmienie dostosowane do założonego celu np. zainicjowania odchudzenia psa z nadwaga lub otyłego
 • zainicjowanie redukcji wagi psa

 

    POBYT DZIENNY BEZ NOCLEGU – usługa hotelowa dla psa, całodzienna opieka podzielona na pory odpoczynku w boksie oraz wyjścia na wybieg, bez noclegu, max do 9 godzin

 

    WCZASY DOMOWE – Całodobowy pobyt w domu Szeptuna z domownikami bez udziału innych psów, osobny pokój, spokój i idealne warunki dla psów delikatnych

 

    ŚWIĘTA – wszystkie dni oznaczone w kalendarzu jako ustawowo wolne od pracy.

UWAGA!

Jako zgłoszenia psa do hotelu traktowane jest wypełnienie i wysłanie najpierw Formularza Zapytaniowego, a później Formularza Rezerwacyjnego oraz mailowe potwierdzenie przyjęcie rezerwacji przez Hotel. Wiadomości wysyłane za pomocą różnych komunikatorów oraz Facebook służą nam do pierwszego kontaktu, niemniej jednak nie są formą rezerwacji miejsca.

 

Nie przyjmujemy psów do Hotelu bez wizyty zapoznawczej i pomyślnie zakończonego świetlicą próbną treningu hotelowego

 

Doba hotelowa to przyjazd psa w przedziale 09:00 do 11:00 i odbiór psa w przedziale 09:00 do 11:00 lub przyjazd psa w przedziale 17:00-19:00 i odbiór psa w przedziale 17:00-19:00. Przykładowo przyjazd psa w przedziale 09:00-11:00 i jego odbiór następnego dnia w przedziale 17:00-19:00 jest już traktowany jako 2 doby.

 

Nie przyjmujemy klientów w godzinach 12:00-17:00.

 

W przypadku przedłużenia pobytu psa poza opłacony termin wymagana jest mailowa/sms’owa zgoda usługodawcy lecz może się zdarzyć, że w powodu innych opłaconych rezerwacji i braku miejsca w hotelu nie będzie możliwości przedłużenia pobytu psa.

 

Jeżeli pobyt psa w hotelu w wysokim sezonie jest rezerwowany z mniejszym niż 30sto dniowe wyprzedzenie, wówczas pobieramy całą kwotę z góry w momencie rezerwacji (przelew, gotówka)

Jeżeli pobyt psa w hotelu w wysokim sezonie jest rezerwowany z większym niż 30 dniowe wyprzedzenie, wówczas pobieramy zaliczkę w momencie rezerwacji, a pozostała część jest płatna najpóźniej na 30 dni przed terminem przyjęcia psa (przelew, gotówka)

 

Nie przyjmujemy psów do hotelu bez całościowego opłacenia usługi najpóźniej w dniu przyjazdu psa (gotówka lub odpowiednio wcześniej zlecony przelew).

 

Wpłata będąca potwierdzeniem pobytu psa w Hotelu w okresie wysokiego sezonu, długich weekendów, świąt nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji lub skrócenia pobytu.

 

Za pracę dodatkową wynikające z konieczności poświecenia psu większej uwagi z tytułu wieku, choroby, cieczki, szczenięctwa oraz trudności behawioralnych w obsłudze psa, Hotel mam prawo naliczyć dodatkową opłatę wg poświęconego czasu i stopnia trudności, opłata ta jest regulowana najpóźniej w dniu odbioru psa (gotówka lub wcześniej zlecony przelew).

Oferta Hotelu

Pobyt w hotelu

oferujemy pobyty dobowe dla psów, od weekendowych po dłuższe, a także długoterminowe

Świetlica

proponujemy również pobyty dzienne dla psów, których opiekunowie dłużej pracują lub mają coś pilnego do załatwienia

Harce w basenie

nasi Hotelowi Goście mogą korzystać z basenu kąpielowego wyposażonego w profesjonalną aparaturę basenową, zapewniająca filtrację wody, a także przeciwprąd

Spacery

zabieramy naszych psich Gości na spacery na łono natury, do lasu, nad rzekę, na łąki i pola

Nowoczesny trening psa

dla aktywnych psów organizujemy indywidualne zajęcia, które wykorzystają ich psychiczny i fizyczny potencjał

Usługa wysyłania zdjęć/filmików

wysyłamy fotki i filmiki, żebyś mógł zobaczyć, jak Twój pies spędza u nas czas

Fotoalbum z wczasów

mamy dla Ciebie i Twojego Psa pomysł na pamiątkę z pobytu w naszym Hotelu

Usługa groomerska

na specjalne życzenie zlecamy profesjonalną usługę zewnętrzną

Wyżywienie hotelowe

chętnym zapewniamy wyżywienie w postaci dobrej jakości karmy dostępnej w hotelu

Podawanie lekarstw

chorym zwierzętom i w trakcie leczenia zapewniamy podawanie lekarstw i szczególną opiekę

Opieka nad psami wymagającymi

psom starszym, w trakcie leczenia, sukom z cieczką, szczeniakom zapewniamy szczególne traktowanie i uwagę

Weterynarz

jesteśmy w stałej kontakcie z kilkoma lekarzami najbliższymi weterynarii

Pobyt psa w domu właściciela hotelu, trenera i behawiorysty

 jeśli masz życzenie, aby Twój pies pomieszkał w domu Szeptuna, to również jest to możliwe

Dowóz/odbiór psa

 dla chętnych mamy usługę odbioru i dowozu psa po pobycie w Hotelu