W sezonie WIOSNA / LATO 2024 Szeptun działa:

  • 6-15 kwietnia

  • Majówka 26 kwietnia – 5/6 maja

  • i dalej przez CAŁY MAJ i CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ oraz WRZESIEŃ

  • w tym długi weekend Bożego Ciała 29 maja – 2/3 czerwca

  • podobnie jak w zeszłym roku pracujemy do 30g września

 

UWAGA!

Zastrzegamy sobie prawo do limitu przyjmowanych gości. Ma to związek z naszą troską o jakość naszych usług i niezmiennie chęcią dbania o dobre emocje naszych podopiecznych oraz z dostosowaniem ilości psów do ilości osób niezbędnych do ich obsługi. Zatem zalecamy zgłoszenie pieska do hotelu jak najszybciej. Bowiem w przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń na dany okres, będziemy zmuszeni odmawiać (takim okresem są np. dni w okolicy 15 sierpnia).

W tym sezonie rezerwacja miejsca w naszym hotelu będzie wymagała wpłaty we wskazanym terminie bezzwrotnego (w przypadku odwołania turnusu) zadatku. O terminie wpłaty wymaganego zadatku poinformujemy Państwa wkrótce mailowo. Potwierdzanie zadatkiem zgłoszonej rezerwacji rozpoczniemy nie wcześniej niż w kwietniu/maju. Do tego czasu przyjmujemy i za potwierdzone uznajemy wszystkie napływające zgłoszenia.

Jak zawsze przypominamy, że nie przyjmujemy do hotelu psów, które nie ukończyły przygotowania w postaci naszego autorskiego TRENINGU HOTELOWEGO prowadzonego przez Anetę – Ciocię Szepcię.

Psy tego wymagające proszone są o zgłoszenie się na wizytę przypominającą, w tym w szczególności psy, które potrzebują zapoznania z nowymi osobami oraz te, których nie gościliśmy dłużej niż 12 miesięcy temu, a także te które przyjechały do nas jako szczeniaki/młodziaki, a w międzyczasie dojrzały, przeszły zabieg kastracji, coś znaczącego w ich życiu się zmieniło i ma to wpływ na ich dotychczasowe zachowanie, nawyki.

Treningi Hotelowe

W sezonie WIOSNA /LATO 2024 będziemy prowadzić nasze autorskie TRENINGI HOTELOWE, jednakże zastrzegamy sobie prawo do zaproszenia do współpracy wybranych psów z nadesłanych zgłoszeń.

Prowadzimy certyfikowane szkolenia dla hoteli, hotelarzy, petsitterów, opiekunów psów w zakresie TRENINGU HOTELOWEGO czyli naszej metody na jak najmniej stresujące i maksymalnie etyczne wprowadzenie psa do jego nowego miejsca tymczasowego pobytu. Zgłoszenia: szeptun@wczasytwojegopsa.pl